Bet365

Bet365 – Një nga bastexhinjtë më të mirë të industrisë së basteve. Një sistem i kuletës, bonuse madhore, afate dhe shanse të shkëlqyer. Ata janë një nga liderët botëror të grupeve të kumarit me 6 milionë klientë në 200 shtete të ndryshme. Kjo shoqatë ka 1700 persona të punësuar dhe është kompania private e 7 më e madhe në Mbretërinë e Bashkuar. Ata janë të licensuar sipas ligjeve në fuqi angleze si kompani bastesh sportive dhe financimesh. Funksionimi i lojës së tyre është licensuar dhe funksionon në basë të rregullave të qeverisë së Gjibraltarit. Një garë për çdo bastëvënës që respekton veten e tij.

Zona mbulimit e parashikimit, baste nga celulari, lojë me top dhe streaming live

bet365 live streamingAta lejojnë të gjitha mënyrat për të bërë një parashikim, parashikime në internet, baste nga telefoni, baste nga celulari dhe ofrojnë tre formate shansesh: decimal (stil europian), fraksion (stil anglez) dhe amerikan (stil i SH.B.A.-ve).

Është e vërtetë që shanset e garave në ligat kryesore të futbollit janë fantastike. E njëjta gjë vihet në zbatim edhe për sported e tjera, me fare pak ndryshim. Për sa kohë ka të bëjë me zonën e mbulimit në merkato të ndryshme, ne vëmë bast që ju mund të gjeni gjithçka, që nga skitë me lëvizje të shpejtë deri në ato alpine. Paneli i tyre për parashikimet në internet, kombinuar me shërbimin ekzemplar të live streaming, është më i miri aktualisht në industry, një eksperiencë fantastike për parashikimet e lojërave me top. Vini re se nuk ka një opsion për ta parë live streaming me ekran të plotë- e vetmja zgjidhje mbetet të ulni rezolucionin e monitorit për të pasur një dritare më të madhe për stream-in. Mund të përdorni celularin tuaj për detajet e llogarisë tuaj aktuale. Bet365 ofron të njëjtën gamë madhore merkatosh dhe eventesh, përfshirë këtu shërbimin e tyre fantastic të lojës live dhe ti mund të shfletosh dhe shikosh çmimet pa qënë nevoja të kyçeni. Ky shërbim mund të përdoret edhe në plataformat për iPhone, iPad dhe Andriod. Ata punojnë me një sistem kuletë të thjeshtë, që do të thotë ke të njëjtin emër përdoruesi, fjalëkalimi dhe metodë pagese për të vënë bast në gara, kazino, lojëra, poker dhe dhoma bingos me një vlerë minimale.

Multi baste në të njëjtin event

Një tjetër shtojcë është multi basti. Siç dihet, nuk mund të krijosh një multi bast për të njëjtën garë në pjesën më të madhe të bastexhinjve, por këtu gjejmë këtë avantazh. Për shembull, mund të vendosim që Arsenali fiton dhe në të njëjtën ndeshje shtojmë se takimi përfundon +2.5 gola, apo ndonjë parashikim tjetër. E njëjta gjë ndodh edhe për golashënuesit etj.

Karakteristika e nxjerrjes së pagesës

bet365 cash outKarakteristika “Cash Out” (nxjerrja e pagesës) ju jep më shumë kontroll mbi bastet e juaja dhe ju lejon të tërhiqni shumën e luajtur përpara se evenimenti të mbarojë. Zakonisht, kur bëni një parashikim duhet të uleni dhe të prisni që ndeshja të mbarojë. Tani keni butonin “cashout” (nxirrni pagesën), tani keni mundësinë të monitoroni bastet e juaja dhe të tërhiqni shumën e luajtur në një pikë të ngjarjes.

Shuma e ofruar do të varet nga performance e rezultatit në fjalë dhe mund të jetë me një vlerë më të madhe apo më të vogël nga shuma e luajtur. Kjo ju lejon që të përfitoni nëse parashikimi juaj është duke u realizuar, apo të zvogëloni ndonjë humbje të mundshme, nëse mendoni se rezultati përfundimtar nuk do të jetë në avantazhin tuaj.

Duke klikuar në ikonën pranë butonit “Cash Out”, mund të rregulloni parametrat e nxjerrjes së parave, e cila të lejon të rregulloni shumën që do të doni të tërhiqni pjesërisht. Të ardhurat e kthyera mbrapsht shfaqen në butonin “Cash Out”, ku ti mund të zgjedhësh shumën që do të doni të merrni mbrapsht nga ky bast dhe të klikoni për të konfirmuar zgjedhjen tuaj.

Vëndet e kufizuara

Tani janë duke u pranuar edhe klientët nga India. Njerëzit nga India mund të regjistrohen, të vënë baste dhe të tërheqin në monedhën e tyre rupi (INR). Gjithashtu janë të mirëpritur edhe rezidentën në Indi me oferta mirëseardhje 100%. Për Australinë, produktet e garave të tyre tashmë janë licensuar dhe funksionojnë në bazë të ligjit, por për shkak të licensave në Australi, kazinotë, lojërat e fatit, bingot dhe shërbimet e lojërave me top nuk janë të përdorueshme për rezidentën në Australi. Gjithësesi, klientët australian mund të vënë baste live nga telefoni.

Përfundime mbi Garat e Bet365

Kemi kërkuar shumë për të gjetur një disavantazh sado të vogël për recensionet mbi Bet365 dhe e vetmja pikë e dobët që gjetëm ishte se disa herë, në disa baste mbi basketbollin, ata kanë diferenca mesatarisht të mëdha. Në krahasim me bastexhinjtë e tjerë, avantazhet janë më të shumtë. Limite të larta, oferta basti të mëdha, shanse fantastike në handikapet aziatikë, një live streaming mahnitës dhe panel kontrolli për bastet live, shanset në një ndeshje të vetme janë @1.90 – @1,90, depozitat dhe tërheqja e parave janë pa pagesë shtesë dhe mund të vihet bast edhe nga celulari. Një tjetër avantazh është bonusi i sistemit të koduar Bet365. Pavarësisht se nga je, do ta gjesh fare lehtë nëse je i zgjedhur për një bonus. Madje, kalibri i ofertës për tërheqjen mbrapsht të parave i ofrohet klientëve aktual dhe të rinjë. Nëse keni ndonjë parashikim pa nisur ndeshja e futbollit dhe nëse ndeshja mbaron 0-0 (90 minutëshi), ata do të të rimbursojnë të gjitha parashikimet e humbura në këto marrëveshje: rezultat i saktë, pjesa e parë/gjithë ndeshja ose basti për listën e golashënuesve. Mbi të gjitha për bet365, është vështirë të gjesh diçka negative për shërbimet e tyre.

Kujdesi ndaj klientit

Kujdesi ndaj klientit i 365bet qëndron hapur gjithnjë 24/7, ka agjentë shumëgjuhësh për t’ju ndihmuar. Ata ju sigurojnë mënyra optimal për të kontaktuar agjentët e shërbimit nëpërmjet formave si: chat, e-mail, prenotimit të një telefonate, telefonate falas, fax dhe letër postare. Ata përgjigjen shumë shpejt, në mënyrë efikase dhe miqësore, kur shqyrtojnë pyetjet dhe ankesat që mund të hasen.

Portal i tyre në internet dhe kujdesi ndaj klientit ofrohet në këto gjuhë: Anglisht, Spanjisht, Gjermanisht, Italisht, Danezçe, Suedisht, Norvegjisht, Kinezçe, Japonisht, Greqisht, Rusisht, Polakçe, Portugalisht, Rumanisht, Çekisht, Hungarisht dhe Sllovakisht.

Faqosja e faqes së internetit

Punë realisht profesionale. Faqosja është fantastike dhe e thjeshtë njëkohësisht, me një sistem kulete që bën çdo gjë më të lehtë.

Besueshmëria

Me shumë mundësi kjo është pika më e fortë. Në krahasim me bastexhinjtë e tjerë, pjesa më e madhe e tyre janë të licensuar në shtete të dyshimta. Ndërsa kjo kompani është licensuar në Angli dhe punon prej 30 vitesh pa asnjë problem, pa asnjë mëdyshje mbi besueshmërinë e tyre.

Sport Bet365

bet365 sportKrijo një adresë të re me bet365 dhe ke të drejtën e një bonusi deri në €50 me një bonus depozite fantastik 100%.

Mjafton thjesht të regjistrohesh tek bet365 dhe do të merrni një email me kodin e ofertës. Depozitoni të paktën 10€ dhe vendosni kodin e ofertës për t’u kualifikuar në një bonus depozite fantastik 100%, ku maksimumi është €50.

Vendosni baste me koefiçentë 1.5 apo më lart për të nisur të luani me bonusin tuaj. Përpara se të tërhiqni para, do t’ju nevojitet të vendosni një bast sa 3 herë shuma e bonusit, ku secili bast duhet të ketë një koefiçent 1.5 apo më shumë.

Kazinoja Bet365

bet365 kazinojaMund të kënaqeni me një  100% deri në 100 pound në kazinon në internet të Bet365, kur maturohet depozita e parë apo trasferta në llogarinë tuaj. Nuk ka rrugë më të lehtë për të përkrahur llogarinë tuaj dhe më tej mund të nisni lojën me 150 lojëra emocionuese. Është sikur t’ju servirim një kazino të vërtetë brenda shtëpisë suaj. Minimum që mund të depozitoni është 10€, që të merrni një 10€ dhuratë, apo nëse doni të përfitoni nga i gjithë bonusi, do të duhet të depozitoni 100€, që të merrni 100€ dhuratë. (Nuk nevojitet një kod promocional nga 365bet).

Pokeri Bet365

bet365 pokeriOferta aktuale në Bet365 është një bonus 100% në depozitën tuaj të parë, me një maksimum bonusi prej 100€. Ata që depozitojnë për herë të parë do të marrin gjithashtu 5€ me vlerën e tokens të turneut, që mund të luhet në Twister Poker apo Sit & Go tournaments. Dhoma e pokerit në Bet365 është një pjesë masive e rrjetit iPoker. Kjo e llogarit bet365 si dhomën e dytë më të madhe të pokerit në botë dhe të parën me lojtarë real të iPoker; bet365 ofron Tabela Premium që janë të disponueshme vetëm për lojtarët e bet365.

Lojërat Bet365

bet365 lojeratBet365 ofron një bonus 100% madhështor për depozitën e parë, që të luani me disa nga lojërat më të njohura. Ju duhet thjesht të depozitoni 10 Euro apo më shumë dhe do të merrni një bonus 100% deri në 100 Euro! Ndaj, nisni të luani lojërat e preferuara në internet sot, sepse në faqen tonë të internetit nuk ju duhet një kod promocional nga Bet365 për të marrë në kesh bonusin tuaj prej deri në 100 euro. Ky program kompjuterik është tejmase i arrirë dhe jinni të sigurtë se do të keni cilësinë me orë të tëra zbavitje në shtëpitë tuaja, prandaj përfitoni sot nga kjo ofertë!

Bingo

40 Euro Mirëseardhje për klientët e rinjë.

20 Euro Bonus në Bingo

Shijoni këtë gosti duke marrë Bonusin e Depozitës 200%! Bëni depozitën e parë prej 10 Eurosh apo më shumë, blini të paktën 10 Euro bileta bingos dhe merrni një Bonus Bingo prej 20 Euro, me të cilin mund të luani.

Për të marrë dhe shijuar sasira të mëdha argëtimi me Bet365, gjeni emailin e kodit promocional nga Bet365 që mbaron me BBFTB dhe vendoseni teksa bëni depozitën apo transfertën tuaj të parë të kualifikuar.

Mos u shqetësoni nëse harroni të vendosni kodin. Mjafton të shkoni tek seksioni i anëtarëve (Members section) dhe poshtë menusë së shërbimeve (Services menu) dhe klikoni “Enter Offer Code”. Ose, nëse nuk ju vjen emaili, mund të kërkoni dërgimin e kodit sërish duke shkuar tek Offers Available(Ofertat e Vlefshme),tek Members (Anëtarët), duke klikuar tek “Obtain Offer Code” (Merrni Kodin Promocional).

20 Euro Bonus në Lojëra Elektronike

Nuk kemi mbaruar me kaq, mund të merrni gjithashtu bonusin 20 euro të Lojërave Elektronike kur shpenzoni 10 eurot e para. Përfitoni nga i sotmi dhe provoni zgjedhjet sensacionale të Lojërave Elektronike, e cila do t’ju dhurojë orë të tëra argëtimi, duke pasur rehatinë e shtëpisë suaj.

Bonuset Bet365

Deri në 100% Akulumatorë të Futbollit Europian

Mund të fitoni deri në 100% estra nga të ardhurat tuaja, nëse vendsni akulumatorë në kampionatet e mëdha, përfshirë këtu: Champions League, Premier League, Seria A, Primera Liga, Bundesliga 1 apo Australian A-League.

Aplikoni akulumatorët për bastet para ndeshjes në rezultatin përfundimtar (1X2) apo Rezultat/Të dyja skuadrat shënojnë!

Vendosni një akulumator para ndeshjes për 3 apo më shumë kombinime skuadrash mes kompeticioneve të përmendura, dhe nëse keni sukses, ato do t’ju shtojnë deri në 50% të të ardhurave tuaja.

Kalibri Tërhiq Paratë Mbrapsht

Kalibri tërhiq paratë mbrapsht është një tjetër promocion i jashtëzakonshëm i vlefshëm. Ata do t’ju rimborsojnë të gjitha bastet e humbara para ndeshjeve mes Rezultat i Saktë, Pjesa e parë/Ndeshja e plotë, apo basti mbi golashënuesit në ÇDO ndeshje futbolli, nëse ndeshja përfundon me rezultatin 0-0.

Mos lejoni asnjë ndeshje pa gola t’ju mërzisë sërish, merrni mbrapsht aksionet tuaja nëse ndeshja përfundon 0-0.

Informacion

Faqja e internetit: Bet365.com Leje: United Kingdom & Gibraltar Telefon: 0080012365365 E-mail: support@customerservices365.com Shtabi: Bet365 Group Ltd. – Hillside, Festival Way, Stoke-on-Trent, ST1 5SH England Valuta: EUR, CZK, GBP, USD, CHF, DKK, HKD, HUF, JPY, RON, THB, SGD, SEK, ZAR, ISK, MYR, MXN, NZD, NOK, PLN, TWD, INR, CHF, CNY-RMB, CAD, ARS, AUD, BRL, BGN Metodat e pagesës: Skrill –Bank WireVisaMastercardPaysafecardPaypaliDebitWirecard Pagimi: 10€ Regjistrimi: 10€

Lidhje të dobishme

Affiliate Programme

Bet365 Twitter

Avantazhet e Bet365

  • 100% Bonuse regjistrimi
  • Pagesa ultra të shpejta
  • Live streaming
  • Panelë kontrolli mahnitës për bastet live
  • Bonuse për baste të njëpasnjëshëm
  • Baste celulari
  • Karakteristika e tërheqjes së parave mbrapsht
MarkëBonusRezultatBast
Bet365
€100
4.7 / 5
Luaj tani!

Ju faleminderit që lexuat recensionin për bet365, shpresojmë t’ju kemi ndihmuar sa më shumë.

bet365.com = 788-sb = 365bet = allsport365 = 365sport365 = sportgiochi365 = bet365.al = 121-365sb = bet365 albania = bet356 = 788-sb = Bet365 Kazinoja = Bet365 Pokeri = Bet365 bonus = b et365 = alsport365 = 188-sb = bet-mart = 365 808 = 365sb = game 365 = bet365 shqip

Alban Pernaska | 15.06.2017