1xbet Shqiperia - Një kompani që ofron baste online me oferta interesante bonusesh

1xbet është një kompani bastesh në internet që është me origjinë nga Rusia në Evropë. Pavarësisht se ka filluar të operojë kohët e fundit po arrin në nivelet që të krahasohet me kompanitë e tjera të basteve në internet, kjo kompaniuika provuar se me të vërtetë ka shumë për të ofruar.

Shfaq me shume

Edhe pse një kompani e re po rivalizon mjaft mirë kompanitë e tjera. Kompania 1xbet është e licensuar dhe operon në website 1xbet.com dhe faqen e tyre motër xbet-1.com. Këtu, ne paraqesim rishikimin tonë të detajuar të 1xbet që ju të informoheni dhe të bëni zgjedhjen e duhur.

Shfaq me pak
Bonusi mirëseardhjes: 100 €

  • Koeficente të lartë
  • Shumëllojshmëri eventesh sportive
  • Aplikacion mobile
License

  • Mënyrat e pagesës:
*Zbatohen T&C! 18+;
Bonus: 4.9
Terheqje: 4.9
Depozitat: 4.9
Monedhat: 4.9
Programi kompjuterik: 4.9
Përdorshmëria: 4.9

Si të regjistrohemi në 1xbet

Për tu regjistruar në 1xbet si fillim duhet të vizitoni faqen zyrtare të kompanise 1xbet.com për të proceduar me regjistrimin regjistrim.

Web faqja online ofron opsione të shumta të regjistrimit dhe të thjeshta për tu regjistruar, pasi hapim webfaqen klikojme ne opsionin register (regjistrohu). Kompania ofron mënyra të ndryshme të regjistrimit si:

Ju mund të regjistroheni dhe te vendosni bastin që dëshironi dhe më pas mund të bëni verifikimin e akauntit tuaj. Gjithashtu kompania ofron të vendosni limit për akauntin tuaj sipas dëshirës suaj.

Si të aksesohemi në 1xbet

1xbet pranon shumicën e vendeve të aksesojne web faqen, por faqja e saj në internet (www.1xbet.com) edhe nëse nuk mund të aksesohet kompania ofron linqe alternative por nëqoftëse lidhja nuk kryhet ju mund të përdorni dhe një program VPN i cili ndryshon adresën tuaj IP dhe arrin të anashkalojë censurën nga vendi juaj.. gjithçka është plotësisht e ligjshme! Por, për shkak të ndjeshmërisë së lojërave të fatit, 1xbet nuk është në dispozicion në çdo vend. Po të kërkojmë 1xbet Albania nuk do të shfaqet asgjë sepse në Shqipëri adresa zyrtare e 1xbet është e bllokuar nga autoritet në bazë të ligjit që hyri në fuqi për bastet. Në Shqipëri nuk mund te aksesohesh në faqen web të 1xbet nga linku zyrtar i kësaj kompanie. Metodat e mësipërme që përmendëm për të aksesuar këtë web faqe janë efektive dhe shumë të lehta të përdoren.

Si të depozitojme/tërheqim paratë

1xbet

Depozitimi i parave në 1xbet është i shpejtë dhe e thjeshtë. 1xbet pranon një sërë opsionesh depozitimi të parave si karta debiti dhe krediti, portofole të ndryshme elektronike dhe mundësi të pagesës me transferta bankare por gjithashtu dhe me monedha dixhitale. Të gjitha depozitat janë pa asnje kosto shtese.

Për të depozituar paratë mjafton të klikoni “depozito”, plotësoni informacionin e nevojshëm të konfirmoni depozitën dhe paratë shtohen në balancë. 1xbet ka si kriter një shumë minimale për të depozituar prej 1 euro /$, ndërsa për shumën maksimale mund të vendosni vete limitin maksimal. Mënyrat e pageses në 1xbet janë të shumta ndër to mund të përmendim Visa, Mastercard, Bitcoin, NETELLER, ecopayz, paysafecard por edhe shumë mënyra të tjera pagese.

Për të tërhequr paratë nga 1xbet gjithashtu është shumë e lehtë, gjithçka që duhet të bëni është të kaloni në seksionin "Llogaria ime" dhe me pas opsionin “tërhiqni paratë”. Pasi klikoni opsionin tërheq zgjidhni mënyrën që dëshironi të tërhiqni paratë dhe gjithashtu shumën qe dëshironi të tërhiqni, dhe kështu paratë kthehen tek ju.

Bonuset në 1xbet

1xbet

1xbet është një nga kompanitë e reja në treg dhe në botë që operojnë online në fushën e basteve sportive. Web faqja e 1xbet ka nje seksion të dedikuar bonuseve që ofron. 1xbet ofron një bonus për lojtarët e rinj si bonus mirëseardhje në vlerën 100$ Bonusi i lojtarëve të rinj. Bonusi i 1xbet është për lojtarët e rinj dhe do të përdoret për bastet sportive dhe në Lojërat 1xGames. Oferta është në dispozicion pasi të keni përfunduar procesin e regjistrimit dhe të bëni depozitimin tuaj të parë. 1xBet do të trefishojë shumën e depozitës tuaj. Secili lojtar ka të drejtë të marrë vetëm një bonus të mirëseardhjes. Bonusi nuk mund të tërhiqet menjëherë pasi duhet të plotësohen kushtet e bonusit që bonusi të bëhet i terheqshëm duhet të xhirohet 5 here shuma e tij në baste dhe me koeficentë mbi 1.4.

Gjithashtu bonusi i së premtes është një risi e kësaj kompanie. Për tu bërë pjesë e këtij bonusi është shumë e thjeshtë mjafton të bëni një depozitë ditën e premte dhe ju bëheni pjesë për të fituar bonusin. Kompania ofron një sëre bonusesh të favorshme për lojtarët ekzistues dhe për lojtarët e rinj si dhe bonuse në kazino janë të larmishme, mund ti cilësojmë bonuset e kësaj kompanie si bonuse që nuk duhen humbur.

Vendosja e një basti në 1xbet

Kompania 1xbet ofron opsione nga më të ndryshmet për lojtarët e saj por opsinet që lojtarët vendosin bastët janë të shumta, në do të rendisim më kryesoret prej tyre:

Të gjitha këto opsione të basteve kanë koeficientat përkatës të cilat kuotohen nga kompania 1xbet. Koeficientet janë të ndryshëm për opsione të ndryshme.

Mjafton të zgjedhni ndeshjet që dëshironi të vendosni bast dhe opsionin që dëshironi të vendsni dhe ndeshjet e selektuara do të shfaqen në betslip ( vendi që shfaqen të gjitha bastet e selektuara nga lojtari ) dhe ju mund të procedoni me vendosjen e basteve. Kompania 1xbet ofron gjithashtu menyra të ndryshme të vendosjes së basteve si: baste teke, baste me sistem, baste akumuluese etj.

Sportet që 1xbet ofron

1xbet ofron një shumëllojshmëri sportesh. Të gjitha llojet e sporteve gjenden në platformën e 1xbet. Bastet sportive në1xbet ofrohen edhe në eventet e ligave të vogla nga e gjithë bota.

1xbet gjithashtu ofron mjundësi të vendosjes së basteve në esports. Sportet virtuale janë gjithashtu të disponueshme, me gara dhe ndeshje të shpeshta për të vënë bast dhe një numër të mirë të sporteve të ndryshme duke përfshirë gara me kuaj, futboll dhe kriket.

Sportet janë të lehta për t'u gjetur në webfaqe gjithashtu mund të kerkoni ekipet që dëshironi në menunë kerko. Gjithashtu 1xbet ofron shumë mënyra të ndryshme për bastet live në ose para fillimit të ndeshjes. Përsa i përket basteve që lojtarët Shqiptarë vendosin ato gjenden në 1xbet me të gjitha opsionet dhe eventet që lojtarët shqiptarë kërkojnë të vendosin baste. Kampionati shqiptar i futbollit gjendet ne 1xbet për të vendosur bast dhe gjithashtu volejbolli shqiptar, kampionati i femrave dhe i meshkujve.

Bastet Live dhe transmetimi i tyre

Kompania 1xbet ofron vendosjen e basteve live. Për të vendosur baste në ndeshjet live në 1xbet mjafton të shkoni tek menuja LIVE dhe do të shfaqen të gjitha eventet qe kompania ofron në kategoritë përkatëse si futboll, basketboll, volejboll etj. Me një numër të madh të sporteve në menune LIVE 1xbet gjithashtu transmeton drejtpërdrejtë evente të ndryshme sportive me cilësi të lartë. Seksioni i basteve live i 1xbet është në një nivel të lartë. 1xbet transmeton më shumë se 1000 evente sportive nga më të ndryshmet çdo ditë, duke përfshirë evente nga ligat më të mira të brendshme të Evropës në Futboll dhe turne të Tenisit.

Transmetimi i ndeshjeve live i ofrohet klienteve që janë regjistruar dhe që kanë depozituar para në llogaritë. Kompania e ofron këtë opsion që lojtarët e bastit të vendosin bast duke mos humbur asnje ngjarje nga eventi që po zhvillohet drejtpërdrejt. Për të shikuar një event të drejtpërdrejt cfarëdolloj qoftë ai gjithçka që nevojitet është një llogari në 1xbet më një shumë parash minimale ose të keni një bast aktiv.

1xbet aplikacioni mobile

Kompania 1xBet ofron aplikacione për të gjitha llojet e pajisjeve desktop dhe celular, si Android, iOS dhe. Aplikacioni mobile është shumë i organizuar ku gjithçka është shumë e lehtë për tu gjetur dhe shumë e lehtë për t'u përdorur. Opsioni i transmetimit të drejtpërdrejtë është gjithashtu i disponueshëm në aplikacion. 1xbet ka bëreë shumë për tju gjendur pranë lojtarëvë dhe siguruar që produkti i tyre ti përshtatet lojtarëve në mënyrë të përsosur.

Aplikacioni 1xbet Android mund të shkarkohet lehtësisht përmes webfaqes së 1xbet ku me klikimin e një butoni shkarkoni lehtësisht aplikacionin. Aplikacioni 1xbet nuk është i disponueshëm në dyqanin Google Play për shkak të politikave fillestare të rrepta të Google kundër lojërave të fatit. Ndërsa në paisjet IOS mund ta shkarkoni lehtësisht nga app store.

Mbrojtja dhe siguria që 1xbet ofron për lojtarët

1xbet është plotësisht e licensuar në Curaçao. Kjo është ajo që na bën të besojmë se 1xbet nuk është një mashtrim. Ata nuk do të kishin licencën e tyre për kaq gjatë nëse do të ishin mashtrues. Curacao zbaton në mënyrë rigoroze ligjet e lojërave të fatit dhe do të kishte mbyllur 1xbet nëse do të ishin duke përdorur një mashtrim. Faqja ka teknologjinë më të azhurnuar ndër më të mirat në ditët e sotme. Kompania përdor teknologjinë e kriptimit për të siguruar se informacionin personal i lojtarëve është i mbrojtur.

Shërbimi i klientit

Kur bëhet fjalë për shërbimet e kujdesit ndaj klientit, do të jeni shumë të kënaqur të dini se aplikacioni 1xbet ju ofron shërbime të nivelit të lartë me një ekip shumë të përgjegjshëm të shërbimit të kujdesit ndaj klientit. Ju mund t'i kontaktoni ata përmes telefonit ose postës elektronike dhe gjithashtu ne chatin live me një kohë përgjigjeje jo më shumë se disa sekonda. Për t'i kontaktuar ata, thjesht zgjidh metodën që preferon të fillosh kontaktin.

Informacion i kompanisë
Emri 1xbet
Adresa Levanta Court, 3055, Limassol, Cyprus
Themeluar 2011
License Curacao license No. 1668/JAZ
Numri telefonit +44 127 325-69-87
E-mail [email protected]
Mënyra Kontaktit Po
Chat live Po - 24/7

Pyetjet më të shpeshta

1xBet.com ka një licencë të Curacao, por ata e kanë provuar veten si një kompani e basteve që operon online e besueshme dhe legale. Mbi të gjitha, ata kanë hyrë pothuajse në të gjithe tregun global duke ofruar shërbimet e tyre. Nëse 1xbet do të vepronte në një mënyrë ilegale nuk do të zotëronte më licensën nga Curaco ajo do ti hiqej.

Për të verifikuar llogarinë tuaj, duhet të konfirmoni numrin tuaj të telefonit. Në këtë mënyrë, ju gjithashtu do të jeni në gjendje të merrni qasje të menjëhershme në llogarinë tuaj. Për më tepër, duhet të futni të gjitha informacionet e detyrueshme dhe më pas të përfundoni procedurën e verifikimit të plotë, gjithashtu procedurën e verifikimit mund ta bëni dhe në momëntin qe vendosni të bëni tërheqjen tuaj të parë.

Po, vetëm nëqoftëse vendi ku jetoni ka ligje që përcaktojnë se duhet të jeni në një moshë më të madhe. Kërkesa për vërtetimin e identitetit është praktikë standarde, Prandaj, sapo të kërkoni tërheqjen tuaj të parë, do t'ju kërkohet të verifikoni identitetin tuaj duke siguruar kopje të kartës suaj kombëtare të identifikimit, një faturë të shërbimeve të fundit dhe ose një kopje të pasaportës tuaj.

Shqyrtime të operatorëve të rekomanduar të basteve
1xbet
open
Top