SBOBet Asia

SBOBet – Kompania për lojëra lider më e madhe aziatike në internet. Fitues të çmimit Operatori Aziatik i Vitit në 2009 dhe 2010, me funksionim në Azi dhe Europë, të licensuar nga  Korporata e Resortit dhe Koha e Lirë në Kagajan e Parë në Filipine dhe në Ishullin e Man (Mbretëri e Bashkuar) respektivisht.

Ata ofrojnë çdo javë mbi 500 evente sportive, me një zonë mbulimi të gjerë për të gjitha kampionatet profesioniste të futbollit dhe eventeve sportive ndërkombëtare. Ata ofrojnë gjithashtu përditësime live për futbollin, konfirmime të menjëhershme për fituesit, pagesa të shpejta, akses të lehtë dhe baste në internet të shpejta që janë të disponueshmë në çdo moment.

Kujdesi Ndaj Klientit

Kujdesi ndaj klientit për Sbobet është i disponueshëm 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, për t’ju ndihmuar me çdo formë të mundshme, përfshirë kërkesat për llogarinë, fondet e depozitave apo tërheqjeve të parave, ose asistencë të përgjithshme mbi bastet. Mund t’i kontaktoni në këto forma: chat, email, telefon dhe skype. Ata përgjigjen shumë shpejt dhe miqësisht çdo klienti në veçanti.

Opsionet e Pagesave, Tërheqjes së Parave dhe Depozitave

sbobet depozitave

Monedhat e pranuara janë: AUD – Dollar Australian, EUR- Euro, GBP – Pound Britanik, HKD – Dollari Hong Kongut, JPY – Jeni Japonez, MYR – Ringgit Malajzisë, RMB – Renminbi, SGD – Dollari Singaporit, THB – Baht Tajlandez.

Opsionet e depozitave janë: ClickandBuy, Diners, eNETS, Envoy, Meastro, Mastercard, Skrill, NETBANX, NETELLER, Telegraphic Transfer, Ukash, Visa, Visa Delta/Debit, Visa Electron, Visa/Mastercard. Mund të paraqesni një kërkesë tërheqje fondesh për të tërhequr fondet tuaja nga llogaria juaj nëpërmjet ofruesit të shërbimit për pagesën, që keni përdorur përgjatë procesit të depozitimit të fondeve. Mund të bëni vetëm një kërkesë për të terhequr paratë në një periudhe 24 orarëshe.

Bazuar në metodën e pagesës që keni përdorur, do të varet koha për të marrë paratë që tërhoqët e cila varet nga disa orë në disa ditë.

Zona e mbulimit të basteve, Cilësia e shanseve, Limitet

Ata ofrojnë një gamë të gjerë eventesh sportive për të vënë baste. Teksa ata përpiqen për të siguruar një zonë mbulimi të gjerë, mundësisht çdo event sportive, duhet cilësuar se jo të gjitha eventet do të jenë të disponueshme në një moment të caktuar. Mund të ndryshoni koefiçentin e përdorur në faqen që shfaq koefiçentët për disa baste të vëna, duke ndryshuar parametrat preferenciale. Tippet më të përdorura janë: europiane, nga Hong Kong, Malajas dhe indiane. Ata sigurojnë gjithashtu informacione statistikore mbi eventet si referenca përgjatë basteve.

Të origjinë nga Azia, ata kanë shanse Handikap Aziatik Basti për t’iu shtuar drithërimës dhe emocionit të një basti tradicional fiks, duke eleminuar mundësinë një rezultati barazim. Ata ofrojnë shanset më konkuruese në treg, përbri garave kryesore mbarë botërore. Sa herë që vendosni një bast, shuma e bastit minimale dhe maksimale për një event specific shfaqet në seksionin e butonit të biletës së bastit tuaj. Pasi regjistruam një llogari të re për t’i testuar dhe për të skruar këtë recension për SBOBET, kuptuam se limitet e tyre janë tej mase të larta për standardet europiane. Nëse do të vendosni një limit maksimal për të kufizuar të ardhurat totale tuaja, mund të përdorni karakteristikën e buxhetit të bastit.

Karakteristika për Bastet Live

sbobet bastet live

Ata ofrojnë një formë emocioni për bastet e handikapëve aziatik që ju lejon të vendosni baste në evente që janë duke u zhvilluar në atë kohë, kur ju keni qënë duke shfletuar koefiçentët. Këto të fundit janë dinamikë me bastet live dhe ndryshojnë në bazë të asaj që ndodh aktualisht, duke ofruar emocione të dyfishta, ndërkohë që po monitoron eventet teksa luhen. Të gjitha informacionet e shfaqura si rezultatet e ndeshjes aktuale, koha e kaluar dhe rezultatet janë në përditësim të vazhduar.

Eventet sportive që ofrojnë baste live janë të shënuara me një shenjë “Live” në menunë e sporteve dhe kanë një ikonë sportive në menunë e merkatos. Eventet live janë gjithashtu të nënvizuara në faqen e koefiçentëve me sfond të kuq. Kur vendosni një bast në eventet live, basti juaj nuk pranohet menjëherë, pasi ju e keni konfirmuar atë. Në fakt, ka një vonesë të vogël gjatë procesit të bastit live, teksa statusi i bastit tuaj mbetet “Në pritje”.

Mund të gjeni butona të nevojshëm, si: “Auto refresh odds, Accept if better odds, Auto Process Bet” për t’ju lehtësuar bastin tuaj.

Mbi Garat e SBOBet

Oferta të panumërta bastes me një varietet në sporte, koefiçentët fantastik të hendikapëve aziatik dhe një kujdes ndaj klientit të mrekullueshëm, rezultojnë në një bastexhi shumë të besuar.

Bonuset e SBOBet

Regjistroni llogarinë tuaj me këtë kod promocional, bëni depozitën tuaj të parë dhe ata do t’ju shpërblejnë me 15% nga depozita juaj deri në një maksimum me 150 euro.

Llogarisë suaj do t’i kreditohet automatikisht Bonusi i SBOBET, pasi të keni kompletuar 10 herë rifinancimin e borxhit të shumës së depozitës së kualifikuar. Bonusi i SBOBET do të krijohet në llogarinë tuaj në/pas ditës së punës së tretë, pasi të përmbushni kërkesat e borxhit të shumës.

Si kërkesë e borxhit të shumës do të llogariten vetëm bastet e ndeshjeve jo live veëm në Euro (1.5 dhe më shumë) dhe HK (0.5 dhe më shumë). Asnjë nga bastet e mëposhtme nuk do të llogaritet: të anulluar, të pavlefshëm, baste të tërhequra apo çdo bast në Malaje.

Këto kërkesa për borxhin e shumës duhet të përmbushen brenda 60 ditëve nga aktivizimi i llogarisë suaj, përpara se tërheqja e parave të bëhet e lejueshme. Mosbërja e kësaj do të rezultoj në humbjen e bonusit të Sbobet.

Cilado kërkesë për të anulluar bonusin apo për të tërhqur paratë përpara se të përmbushni kërkesat e borxhit të shumës do të rezultojë në çdo Bonus dhe një tarifë administrative e aplikuar në 10% nga fitimet e përgjithshme.

Kodi promocional është në ndryshim të vazhdueshëm çdo muaj. Mos harroni të vizitoni shpesh faqen e internetit, në mënyrë që të merrni kodin e ri promocional.

Faqosja e faqes së internetit

Një faqe interneti shumë e mirë me një projektim të qartë dhe një ndërfaqe shumë të lehtë për tu shfletuar. Faqja ka 2 versione të disponueshme: atë europian dhe atë aziatik. Të dyja versionet bazohen në Hendikapin Aziatik të basteve.

Markë Bonus Rezultat Bast
SBObet
€200
4.5 / 5
Luaj tani!

Lidhje të dobishme

SBOBet LinkedIn

SBOBet Google+

Alban Pernaska | 16.10.2019