Rishikimi 22bet Albania - Katalog i pasur bonusesh dhe metoda të sigurta pagese

22bet është themeluar në vitin 2017, kompania ka në sfond operimin në Evropës Lindore dhe selia e është e vendosur në Qipro. 22bet.com operon nën një licencë Curacao.

Shfaq me shume

Një nga gjërat që e kanë bërë këtë kompani të konkurrojë në treg jane koeficentët në të gjitha eventet sportive, veçanërisht futbolli dhe tenisi. Uebfaqja është krijuar me një ndërfaqe të bukur, miqësore për përdoruesit, që vjen në një temë të bardhë dhe jeshile. Gjithçka është paraqitur qartë në një mënyrë të detajuar mirë për ta bërë navigimin të thjeshtë.

Shfaq me pak
Bonusi mirëseardhjes: 15000 Lek

  • Lojra live
  • Bonuse të shkelqyera
  • 24/7 Shwrbim klienti
License

  • Mënyrat e pagesës:
*Zbatohen T&C! 18+;
Bonus: 5
Terheqje: 5
Depozitat: 5
Monedhat: 5
Programi kompjuterik: 5
Përdorshmëria: 5

Regjistrimi në 22bet

Për tu regjistruar në 22bet si fillim duhet të vizitoni faqen zyrtare të kompanisë 22bet.com për të proceduar me procedurën e regjistrimit. Kur të kërkoni për faqen zyrtare ju do të lidheni automatikisht me 22bet alternative link e cila funksionon në Shqipëri.

Më poshtë do të ilustrojme me foto se sim und të regjistrihemi në 22bet dhe të japim informacion më të detajuar.

Pasi të aksesoni faqen klikojme opsioni regjistrohu dhe me pas do të duhet të plotësojmë te dhënat e kerkuara si: adresa e-mail, Emer, Mbiemer, Passëordi. Shteti, Monedha që dëshironi të përdorni, Numrim telefonit , dhe me pas duhet të klikoni opsionin dergo mesazh në numrin tuaj të telefonit për të marre një kod konfirmimi të cilin duhet ta vendosni në krah të djathë të numrit të telefonit , pasi eshte dhënë I gjithë informacioni I detajuar klikojme regjistrohu dhe kështu bëhemi pjesë e kompanisë 22bet.com.

Procesi i regjistrimit ne 22 bet eshte i lehte dhe i thjeshte

Për t’u bërë pjese e 22bet, duhet të keni mbushur moshën 18 vjeç dhe gjithashtu të ndiqni termat dhe kushtet.

Aksesimi i 22bet Shqipëria

22bet është i aksesueshëm pothuajse në të gjithë vendet në faqen e saj në internet (www.22bet.com), por edhe nëse faqja e saj në internet në Shqipëri nuk mund të aksesohet mund të kerkoni dhe të gjeni lidhja alternative 22bet por nëqoftëse lidhja nuk kryhet nga pwrdorimi i lidhjes alternative ju mund të përdorni dhe një program VPN i cili ndryshon adresën tuaj IP dhe arrin të anashkalojë censurën nga vendi juaj. gjithçka është plotësisht e ligjshme. Por, për shkak të ndjeshmërisë së lojërave të fatit, 22bet nuk është në dispozicion në Shqipëri.

Po të kërkojmë 22bet Albania nuk do të shfaqet asgjë sepse në Shqipëri adresa zyrtare e 22bet është e bllokuar nga autoritet në bazë të ligjit që hyri në fuqi për bastet. Në Shqipëri nuk mund te aksesohesh në faqen web të 22bet nga linku zyrtar i kësaj kompanie. Metodat e mësipërme që përmendëm për të aksesuar këtë web faqe janë efektive dhe shumë të lehta në përdorim.

Shumë mënyrat e pagese në 22bet

22Bet

Metodat e depozitave 22bet përfshijnë transferta bankare, Skrill, ecoPayz, NETELLER dhe Mastercard. Kompania nuk ju ngarkon asnjë tarifë shtesë për depozitat. Duhet të theksohet se për transferimet bankare, 22bet nuk ka asnjë tarifë shtesë megjithëse banka mund të aplikojë disa tarifa të cilat ndryshojnë në varësi të politikave në vendit tuaj që banka ndjek Shuma minimale e depozitës për çdo metodë është 112 ALL.

Ju duhet të keni një llogari të verifikuar para se të mund të bëni ndonjë depozitë. Prandaj Sigurohuni që të jepni informacion të besueshëm gjatë regjistrimit për të shmangur çësvonesat kur depozitoni fondet tuaja.

Për të tërhequr paratë nga llogaria juaj në 22bet gjithashtu është shumë po aq e lehtë si në rastin e depozitimit të parave. Gjithçka që duhet të bëni është të shkoni në opsionin “tërhiqni paratë”. Pasi klikoni opsionin “tërheq” zgjidhni mënyrën që dëshironi të tërhiqni paratë dhe gjithashtu shumën qe dëshironi të tërhiqni, prisni pak kohe derisa transaksioni të aprovohet dhe kështu paratë kthehen tek ju.

Bonus për të gjithë - 22bet Albania

22Bet

Një mënyrë se si kompani 22bet I shpërblen klientët e saj është përmes bonusit të mirëseardhjes (22bet bonus). Në momentin që regjistroheni dhe bëni depozitën tuaj të parë kompanian ofron një bonus 100% të depoztitës suaj. Bonusi që mund të merrni ka një vlerë maksimale prej 15,000 ALL.

E vetmja gjë që duhet të bëni është të regjistroheni në platformë dhe të bëni depozitimin e tuaj të parë për të marrë këtë bonus në kompaninë 22bet dhe bonusi do tw transferohet automatikisht ne llogarine tuaj.Bonusi kerkohet qw tw qarkullohet tre herë në llogarinë tuaj dhe me koeficëntë jo me tw vegjel se 1.4, bonusi duhet vendosur brenda 7 ditëve.

Përveç bonusit të mirëseardhjes, ata gjithashtu ofrojnë promovime të ndryshme për lojtarët të cilat ndryshojnë herë pas here me promovime të ndryshme. Kompania 22bet gjithashtu ofron promovime dhe bonuse për lojtarët e saj besnikë. Sistemi është krijuar për klientët që kanë treguar besnikëri dhe kanë një kohë të gjatë që janë pjesë e kompanisë. Programi i lojtarëve VIP gjendet gjithashtu në 22bet sa më shumë baste që vendosin lojtarët në 22bet, aq më të larta janë shanset e tyre për tu ngritur në statusin VIP.

Për të marrë të gjitha këto shpërblime, duhet të keni mbushur moshën 18 vjeç dhe gjithashtu të ndiqni termat dhe kushtet e 22bet.

Thjeshtwsia e vendosjes sw një basti në 22bet

Për të vendosur një bast në 22bet ju duhet të keni një llogari në këtë komoani dhe gjithshtu pasi llogaria juaj të jetë e verifikuar mund të vendosni bast në 22bet. Mundësitë që ofron 22bet për të vendosur baste janë nga më të ndryshmet dhe të shumta. Për të hyrë në seksionin e basteve sportive të 22bet, duhet të klikoni në butonin "Sporte", i cili gjendet në menunë kryesore të web faqes së 22bet. Kompania ofron mundësinë e vendosjes së basteve në kampionate nga më të ndryshmet që zhvillohen në të gjithë botën. Duke pasur parasysh se 22bet është një kompani e re në treg ajo ofron koeficentë të lartë për të gjitha eventet sportive.

Sportet virtuale janë gjithashtu të disponueshme në 22bet, me gara dhe ndeshje të shpeshta për të vënë bast ndryshme duke përfshirë gara me kuaj, futboll dhe kriket.

Mjafton të zgjedhni ndeshjet që dëshironi të vendosni bast dhe klikoni mbi opsionin që dëshironi të vendosni bast dhe ndeshjet e selektuara do të shfaqen në betslip (vendi që shfaqen të gjitha bastet e selektuara nga lojtari) dhe ju mund të procedoni me vendosjen e basteve. Kompania 22bet ofron gjithashtu menyra të ndryshme të vendosjes së basteve si: baste teke, baste me sistem, baste akumuluese etj.

Sportet e ofruara me koeficentët më të lartë në 22bet

22bet ofron një shumëllojshmëri sportesh dhe me koeficentë të lartë. Të gjitha llojet e sporteve gjenden në platformën. Bastet sportive 22bet ofrohen edhe në eventet e ligave të vogla nga e gjithë bota.

22bet ofron gjithashtu mundësi për të vendosur bast në sportet virtuale, esports. Sportet virtuale konsiderohen si baste të shpejta dhe janë të disponueshme, me gara dhe ndeshje të shpeshta për të vëndosur bast dhe një numër të mirë të sporteve të ndryshme duke përfshirë gara me kuaj, futboll dhe kriket.

Sportet janë të lehta për t'u gjetur në webfaqe gjithashtu mund të kerkoni ekipet që dëshironi në menunë kerko. Gjithashtu 22bet ofron shumë mënyra të ndryshme për bastet live në ose para fillimit të ndeshjes. Përsa i përket basteve që lojtarët Shqiptarë vendosin ato gjenden në 22bet pasi lojtarët shqiptarë vendosin kryesisht baste në ligat kryesore europiane. 22bet ofron të gjitha opsionet dhe eventet që lojtarët shqiptarë kërkojnë të vendosin baste. Kampionati shqiptar i futbollit gjendet ne 22bet për të vendosur bast dhe gjithashtu volejbolli shqiptar, kampionati i femrave dhe i meshkujve.

Vendosja e basteve live dhe transmetimi i drejtëpërdrejte i tyre në 22bet

22bet ju ofron klienteve vendosjen e baste dhe transmetimin e drejteperdrejte

Kur bëhet fjalë për bastet live në 22bet dhe transmetimet e drejtpërdrejta, kompania ka siguruar që ato të transmetojnë ngjaret sportive drejtpërdrejtë në llogarinë e lojtarëve dhe për më tepër më një cilësi të lartë. Të gjithë tifozët e futbollit, basketbollit dhe golfit do të pëlqejnë mbulimin e plotë. Kur bëhet fjalë për bastet e drejtpërdrejta, lojtarët mund të zgjedhin të vendosin bast dhe mund të shikojne drejtëpërdrejtë nga Euro Basket League, Kampionati Anglez i Futbollit, dhe Challenger Tennis Tour.

22bet ka një seksion të dedikuar për lojtarët që vendosin baste live, kompania ofron seksionin e basteve live me bastet e drejtpërdrejta. Lojtarët mund të hyjnë lehtë në këtë seksion dhe të vendosin bast në eventin që dëshirojnë.

Transmetimi i drejtpërdrejtë (22bet live broadcast) është gjithashtu i disponueshëm dhe lojtarët mund të shikojnë dhe të vënë bast në një ndeshje nga e gjithë bota. Për të hyrë në këto transmetime ose nga desktopi ose pajisjet mobile, pjesëmarrësit duhet të kenë vendosur një bast në lojën e tyre të zgjedhur, ose bilanci i llogarisë së tyre duhet të jetë pozitiv.

Aplikacioni mobile I 22bet app

Një nga shumë gjërat që lojtarët kërkojnë nga një kompani bastesh sportive është aplikacioni celular. Rëndësia e tij është se ata gjithmonë mund të vendosin baste gjatë lëvizjes duke përdorur pajisjet e tyre elektronike të lidhura me internetin.

22bet nuk ka mbetur pas. Ata kanë krijuar një version celular dhe një aplikacion për të siguruar që klientët e tyre të shijojnë bastet edhe kur janë në lëvizje. Aplikacioni i tyre celular është falas për t'u shkarkuar dhe funksionon në të gjithë smartphone dhe tabletët.

Aplikacioni funksionon në sistemet operative Android 22bet apk dhe iOS. Për paisjet Android ju mund të shkarkoni aplikacionin 22bet apk nga web site zyrtar i kompanisë 22bet ndërsa per paisjet iOS ju gjithashtu do tw gjeni udhwzimet nw webfaqen e kompanisw 22bet se si tw procedoni me shkarkimin.

Sidoqoftë, nëse nuk dëshironi të shkarkoni aplikacionin, mund të zgjidhni të përdorni faqen e internetit 22bet në pajisjet tuaja mobile. E vetmja pengesë është se në krahasim me aplikacionin mobile faqja web funksionon më ngadalë sesa aplikacioni.

Mbrojtja dhe siguria që 22bet ofron

22bet është licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Kompania 22bet gjithashtu është e licensuar nga Curacao e cila rregullon operacionet e saj në të gjithë botën. Prandaj, është e drejtë të thuhet se lojtarëve u ofrohet mbrojtje e mjaftueshme për të vënë bast në një platformë të drejtë dhe transparente të basteve.

Kjo kompani gjithashtu është e certifikuar nga Gaming Laboratories International, i cili ofron shërbime testimi, trajnimi dhe inspektimi për ofruesit e lojërave të fatit në internet. Kjo siguron që klientët të marrin një platformë të sigurt për të vendosur baste.

Kur bëhet fjalë për sigurinë, faqja e internetit 22bet është shumë e sigurt pasi ata përdorin 128 bit encryption SSL për të mbrojtur informacionin personal të klientëve të tyre dhe transaksionet financiare. Ata gjithashtu bëjnë monitorim të rregullt të sistemeve të tyre për të përcaktuar nëse ka ndonjë dobësi apo sulme nga jashtë. Prandaj, lojtarët mund të jenë të sigurt se informacioni i tyre është i mbrojtur nga çdo sulm.

Shërbimi i klientit

Pasi të regjistroheni në 22bet, do të vini re se në platformën e tyre në fund të faqes në cepin e djathte vërehet qartë “Parashtro një Pyetje”. Ky opsion shërben për tu lidhur në një bisedë të drejtpërdrejtë më operatorët e kompanisë 22bet ku lojtarët mund të kontaktojnë për problemet që mund të hasin por dhe për pyetje qe ato kanë. Ky shërbim ofrohet dhe është në dispozicion 24/7.

Mbështetja e tyre ndaj lojtarëve është e menjëhershme. Gjithashtu, mund t'i kontaktoni përmes adresës së tyre të emailit. Koha e përgjigjes së tyre me email është brenda 24 orëve. Sidoqoftë, 22bet nuk ka një numër telefoni që lojtarët mund t'i kontaktojnë përmes tij. Gjithastu ato kanë dhe faqen e tyre të forumit ku mund të gjeni pyetjet më të shpeshta mbi platformën e 22bet dhe informacion mbi kompaninë. Gjithashtu aty mund të gjeni udhëzime dhe sygjerimie se sit ë përdorni faqen web të kompanisë 22bet.

Informacion i kompanisë
Emri 22bet
Adresa Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Cyprus
Themeluar 2017
License Curacao - 8048/JAZ
Numri telefonit +44 2037 690147
E-mail [email protected]
Mënyra Kontaktit Jo
Chat live Po - 24/7

Pyetjet më të shpeshta

22bet nuk vendos taksa apo tarifa për përdoruesit. Sidoqoftë, autoritetet lokale të taksave në Shqipëri nuk kanë ligje në fuqi ose në lidhje me fitimet nga bastet në mënyrë specifike ku të cilat përcaktojnë që ju duhet të paguani taksë për fitimet tuaja.

Ju mund ta përdorni faqen e kompanisë 22bet nga Shqipëria edhe pse linku zyrtar i 22bet wshtw i bllokuar kompania ju ofron mundwsinw e lidhjes alternative nw momentin qw ju kwrkoni tw lidheni me linkun zyrtar tw 22bet.

Fatkeqësisht, nuk mund ta anulloni një tërheqje nëse është miratuar nga stafi I kompanisë 22bet. Sidoqoftë, nëse kërkesa juaj për tërheqje është akoma në pritje, mund të kontaktoni stafin e 22bet në shërbimin e klientit dhe të kërkoni që ata të anulojnë kërkesën tuaj për tërheqje.

Shqyrtime të operatorëve të rekomanduar të basteve
22Bet
open
Top