Megapari Shqipëria rishikimi - Bonuse te shkelqyera dhe nje software unik

Megapari është një nga kompanitë ndër më të famshme për bastet sportive me softuer superior që e bën bastin tuaj sa më efikas.

Shfaq me shume

Megapari u ofron lojtarëve sportivë një sërë eventesh sportive për të vendosur bast, shumica e të cilave do të përmenden në këtë përmbledhje të Megapari. Ka një website të mirë-projektuar kazino me produkte ekskluzive të lojrave. Ju do ta dëshironi në çdo aspekt këtë kompani bastesh që oferon online, gjithashtu licenca që kjo kompani ka e lejon atë të operojë në shumë vende.

Shfaq me pak
Bonusi mirëseardhjes: 100 €

  • Kazino
  • Aplikacion mobile
  • Koeficentë të lartë
License

  • Mënyrat e pagesës:
*Zbatohen T&C! 18+;
Bonus: 4.8
Terheqje: 4.7
Depozitat: 4.8
Monedhat: 4.8
Programi kompjuterik: 4.8
Përdorshmëria: 4.7

Hapat e regjistrimit në Megapari

Një nga gjërat që do të mësoni në këtë rishikim të Megapari është krijimi I një llogarie në këtë kompani bastesh që operon online. Procesi është i drejtpërdrejtë. Thjesht duhet të vendosni nëse dëshironi të regjistroheni me telefon ose me email. Për t'u regjistruar me email, klikoni në butonin e regjistrimit më pas zgjidhni me e-mail. Pas kësaj ndiqni hapat më poshtë.

Pra sic e shikoni kjo kompani ofron një mënyrë shumë të thjeshtë të regjistrimit. Pas procesit të regjistrimit do t'ju duhet të bëni verifikimin e llogarisë. Verifikimi i llogarisë tuaj do të thotë të vërtetoni informacionin në llogarinë tuaj. Për të konfirmuar të gjitha detajet tuaja, do të duhet të paraqisni të dhënat dhe dokumentat që ju kërkohen.

Procesi i regjistrimit ne Megapari eshte i lehte dhe i thjeshte

Si të aksesojmë Megapari në Shqipëri

Vendosja e basteve është një aktivitetet argëtues. Megapari është një nga web faqet që operon online për vendosjen e basteve. Por, për shkak të ndjeshmërisë së lojërave të fatit, nuk është në dispozicion në çdo vend. Neqoftwse kerkojmen ne google Megapari Albania faqja zyrtare e Megapari nuk do te hapet sepse në Shqipëri adresa zyrtare e Megapari është e bllokuar nga autoritet në bazë të ligjit që hyri në fuqi për bastet.

Në Shqipëri unë nuk mund te aksesohesha në faqen web të Megapari nga linku zyrtar i kësaj kompanie. Ka metoda të ndryshme për të aksesuar këtë web faqe. Përdorimi i nje VPN është një nga medotat që mund të përdorni. Me perdorimin e VPN adresa juaj IP do te ndryshohet automatikisht dhe do te beje te mundur hapjen e kesaj faqeje dhe gjithcka eshte e ligjshme. Kjo metodë eshte efikase dhe shumë e lehtë.

Depozitimi dhe tërheqja e parave – Mënyra të ndryshme te pagesave

Megapari

Dicka ndryshe dhe risi nga kjo kompani eshte fakti se kompania Megapari pranon depozita dhe në kryptovaluta (monedha Dixhitale). Është tepër e lehtë për të depozituar parave në Megapari, e shpejtë dhe e thjeshtë. Ata pranojnë një sërë kartash debiti dhe krediti, si dhe portofole të ndryshme elektronike dhe mundësi të pagesës me transferta bankare. Të gjitha depozitat janë pa asnjë kosto shtesë për mua dhe në pagesat kryhen në cast.

Për të depozituar paratë mund te klikoni ne opsionin depozito i cillo gjendet ngjitur me seksionin “llogaria ime” ose ju gjithashtu mun të shkoni në seksionin “llogaria ime” dhe më pas “depozito”, plotësoni informacionin e kërkuar dhe paratë u shtohen në balancë. Gjatë procesit të depozitimit të parave në llogari shikova që kishte kriter një shumë minimale për të depozituar prej 112 ALL.

Për të marre ose terhequr fitimet tuaja nga megapari esht dicka praktike dhe e lehte per tu bere. Duhet te shkoni tek seksioni "Llogaria ime" dhe me pas opsionin “tërhiqni paratë”. Me klikimin e ketij opsioni me pas shfaqet tabele tjeter ku ju zgjidhni menyren se si doni ti terhiqni parate dhe shumen qe ju doni te deshironi dhe parate do te shfaqen ne llogarine perkatese nga opsioni qe ju zgjodhet te merrni parate.

Bonusi special i mirëseardhjes nga Megapari

Megapari

Një nga gjërat që Megapari përdor për të joshur klientët e mundshëm janë ofertat e saj të veçanta për të ofruar mirëseardhjen për klientët e rinj. Lojtarët e basteve sportivë marrin një bonus të mirëseardhjes prej 100% të depozitës së tyre për para deri në 10,000 ALL Për të aktivizuar bonusin, duhet të depozitoni shumën minimale prej 100 ALL. Bonusi gjithashtu vjen me një kërkesë ju duhet ta vendosni në baste shumën e bonusit ne 5-fish dhe bileta të përmbaje 3 baste të eventeve sportive dhe secila nga këto evente që ju keni zgjedhur të vendosni bast duhet të ketë një koeficent mbi 1.4.

Përveç bonusit të mirëseardhjes, kompania gjithashtu ofron promovime të ndryshme për lojtarët e saj të cilat ndryshojnë herë pas here. Kompania gjithashtu ofron promovime dhe bonuse për lojtarët e saj besnikë. Sistemi është krijuar për klientët që kanë treguar besnikëri dhe kanë një kohë të gjatë që janë pjesë e kompanisë. Programi i lojtarëve VIP gjendet gjithashtu në Megapari sa më shumë baste që vendosin lojtarët në Megapari, aq më të larta janë shanset e tyre për tu ngritur në statusin VIP.

Për të marrë të gjitha këto shpërblime, duhet të keni mbushur moshën 18 vjeç dhe gjithashtu të ndiqni termat dhe kushtet e Megapari.

Vendosja e një basti në Megapari

Për të vendosur baste mundësite dhe opsinet që kompania Megapari ofron janë nga më të ndryshmet dhe të shumta ka një gamë të gjërë të mënyrave dhe opsioneve të vendosjes së basteve. Të gjitha sportet kryesore, duke përfshirë futbollin, tenisin, unionin e ragbit, kriket, boks, formula 1, golf dhe futbollin amerikan gjenden në platformën e Megapari për të vendosur bast dhe ofrohet vendosja e bastit.

Kompania Megapari ofron shumellojshmeri opsionesh per lojtaret e saj:

Fatkeqësisht opsioni i Cash Out që ju lejon të tërhiqni të gjitha fitimet që keni fituar edhe në mes të lojës nuk eshtë i disponueshëm.

Larmishmëria e sporteve të ofruara nga Megapari

Ka shumë gjëra që do të mësoni nga kompania Megapari për eventet sportive që kjo kompani ofron. Megapari ofron shumë aktivitete sportive. Mjafton të jeni gati për të vendosur bast për të tjerat kujdeset kompania Megapari. Ju mund të vendosni bast nga ligat kryesore të futbollit si Europa League, Premier League angleze dhe Bundesliga, por edhe në kampionatet e vogla. Për më tepër, ju duhet të prisni me padurim për ngjarjet e regbit, si dhe pingpong, badminton, bejsboll dhe ngjarjet e boksit. Kjo është vetëm një listë e vogël e sporteve që ofrohet për më shumë informacion ju mund të vizitoni faqen Megapari.

Do të gjeni shumë opsionë të vendosjes së bastit për eventet sportive që ofrohen. Çdo ndeshje parë vjen me më shumë se 50 opsione për të vendosur bast.

Një seksion I tërë është dedikuar sporteve virtuale. Seksioni është thelbësor, ju kurrë nuk do të humbni një ngjarje. Çdo lojë varet nga një gjenerator i numrave të rastit për rezultate. Disa nga shembujt sportivë virtualë të Megapari janë Gara e Artë, Virtualët 1×2, Betradar dhe Gara Globale.

Nëse jeni një entuziast i eSports, atëherë Megapari ka menduar dhe për këtë gjë ju mund të aksesoni disa nga ngjarjet kryesore eSports dhe të vendosni bast mbi to. Faqja përfshin kryesisht pjesën në lojë, Megapari është e vetmja faqe që lejon lojtarët e lojërave të shikojnë ngjarje sportive si Dota 2, CS: GO dhe Leagues of Legends drejtpërdrejt.

Bastet live për sportet dhe transmetimi i drejtëpërdrejtë

Të jesh në gjendje të baste live në evente të ndryshme sportive është një pjesë kryesore e çdo ofruesi të vendosjes së basteve sportive në internet. Pra në Megapari ju nuk keni vetëm një mundësi për të vendosur një bast si ai para ndeshjes dhe shpresoni se është i suksesshëm. Në Megapari, ju mund të vini bast për eventet sportive nga më të ndryshemt që zhvillohen lidhe dhe ofrohen për lojtarët për të vendosur bast, një tjetër arsye e shkëlqyeshme për t'u regjistruar në Megapari.

Vendosja e basteve live është mjaft emocionuese, por është edhe më mirë nëse mund ta shikoni eventin në transmetim të drejtpërdrejtë. Megapari ofron një transmetim të drejtëpërdrejtë të eventeve sportive të caktuara për ta bërë lojtarin të ndihet sa me komod gjatë përdorimit dhe të mos humbase asnje second nga zhvillimi I eventit por të ketë mundësi të vendosi bast gjatë momentit që po shikon eventin sportiv me transmetim të drejtëpërdrejtë. Por duhet të regjistroheni për të përfituar këtë shërbim. Disa nga sportet e përfshira në këtë seksion përfshijnë futboll, hokej mbi akull dhe basketboll, për të mos përmendur pingpong.

Megapari ka nivele mesatare të Koeficentëve që ofron, të cilat janë më të mira se ato të ofruara nga shumica e konkurrentëve në këtë industri.

Megapari aplikacioni mobile

Megapari nuk e ka mbuluar mjaft mirë seksionin celular pavarësisht se ka një sasi të konsiderueshme të seksioneve të vendosjes së basteve. Megapari ka vetëm një aplikacion Megapari për pajisjet Android dhe një version të faqes në internet për përdoruesit e iOS dhe Android. Pavarësisht nga bukuria dhe thjeshtësia e versionit celular, do të ishte akoma ideale të kishte një aplikacion për përdoruesit e iPhone dhe iPad. Kjo do të bënte që kompania Megapari të bëhet më i spikatur në tregun e ofrimit të basteve.

Mbrojtja dhe siguria e lojtarit në Megapari

Për t'u bërë një nga faqet më të mëdha dhe më të ndjekura të lojërave të fatit, Megapari duhej të siguronte kënaqësinë e klientit duke dalë me një siguri të shkëlqyeshme të klientit. Kjo është arsyeja pse faqja e internetit mbrohet nga një teknologji e kriptimit Secure Socket Layer dhe një sistem i azhurnuar i fireëall. Operatori gjithashtu ka servera privatë cloud për ruajtjen e dokumenteve të vlefshme të klientëve. Këto veprime janë arsyet pse Megapari konsiderohet si një nga vendet më të sigurta të lojërave të fatit.

Shërbimi I klientit në Megapari

Kompania Megapari ofron shërbimin e chat-it Live. Këtë shërbim mund ta gjeni lehtësisht të vendosur në të djathtë të faqes, gjithashtu ofron dhe disa adresa emaili që mund t'i përdorni për të kontaktuar mbështetjen e klientit.

Informacion i kompanisë
Emri Megapari
Adresa Annis Marias 9, Mavrikios Court, Office / Flat 15 3071 Limmassol, Chypre
Themeluar 2019
License Curacao - 8048/JAZ
Numri telefonit +44 20 3808 8565
E-mail [email protected]
Mënyra Kontaktit Po
Chat live Po

Pyetjet më të shpeshta

Megapari ka një hap të vetëm të regjistrimit të llogarisë, dhe kështu do t'ju duhen vetëm disa minuta për të hapur një llogari në Megapari.

Edhe pse kompania Megapari është një kompani e re, ka protokolle të nivelit të lartë të sigurisë. Si rezultat, dokumentet tuaja janë të sigurta në platformë.

Verifikimi i llogarisë ju lejon të keni qasje në çdo shërbim. Si rezultat, duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Sidoqoftë, mbani në mend se duhet të ngarkoni kopje të dokumenteve origjinale për verifikim.

Shqyrtime të operatorëve të rekomanduar të basteve
Megapari
open
Top