Melbet Shqiperia – Rishikim i platformes online te basteve

MELbet është një faqe e re për vendosjen e basteve online, kompania tregon një gamë të gjerë opsionesh bastesh. Lojtarët mund të gjejnë një gamë të gjerë të mundësive për të vendosur baste sportive për të gjitha ngjarjet sportive përmes sporteve si futbolli, hokej mbi akull, kriket dhe sporte të tjera.

Shfaq me shume

Transmetimi i drejtpërdrejtë, tërheqja e parave dhe aplikacioni mobile janë disa nga tiparet nga të cilat mund të përfitoni si klient i MELbet. MELbet gjithashtu ofron një seksion të pasur kazinoje që përmban lojëra elektronike dhe lojëra të drejtpërdrejta.

Shfaq me pak
Bonusi mirëseardhjes: 10000 Lek

  • Koeficentë të lartë
  • Aplikacion mobile
  • Transmetimi drejtepwrdrejte
License

  • Mënyrat e pagesës:
*Zbatohen T&C! 18+;
Bonus: 4.8
Terheqje: 4.7
Depozitat: 4.7
Monedhat: 4.6
Programi kompjuterik: 4.7
Përdorshmëria: 4.7

Si të regjistroheni dhe bëheni pjese e MELbet

Regjistrimi i një llogarie në MELbet është shumë e lehtë dhe e thjeshtë. Ndryshe nga kompanitë e tjera të basteve që operojnë online në internet, MELbet ka një proces regjistrimi që është i shkurtër dhe shumë i përshtatshëm. Ndiqni hapat më poshtë për të parë se si të regjistroheni në MELbet:

Pas regjistrimit ju duhet të kryeni dhe procesin e verifikimit. Edhe nëse keni krijuar me sukses një llogari, duhet ta verifikoni atë sepse kërkohet nga MELbet dhe nuk mund të bëni tërheqje të fitimeve tuaja nëse nuk keni përfunduar procesin e verifikimit. Për të verifikuar llogarinë tuaj, dërgoni të gjitha dokumentet tuaja personale të kërkuara nga kompania. Kjo përfshin kartën tuaj të identitetit, lejen e drejtimit, pasaportën ose deklaratën bankare. Llogaria juaj do të verifikohet me sukses pas miratimit të këtyre dokumenteve nga MELbet.

Mënyrat e aksesit të MELbet

MELbet mund të aksesohet kudo që ndodheni në web site-n e saij zyrtar të faqes së internetit (www.melbet.com), por për shkak të ligjit të miratuar nga shteti Shqiptar për ndalimin e lojrave të fatit website i MELbet në Shqipëri mund edhe të mos shfaqet kur ju kerkoni adresën zyrtare por me ndihmën e një MELbet alternative link. Nga Lidhja alternative mund te arrihet të hapni faqen e MELbet shumë lehtë, gjithashtu nëse MELbet lidhja alternative nuk funksionon përdorimi i një VPN është shumë efikas dhe po ashtu i thjeshtë në përdorim.

Përdorimi i VPN ju lejon të përdorni ketë kompani në një shtet tjetër, pra VPN ndryshon vendodhjen tuaj në një shtet tjetër. Këto metoda janë shumë të përdorura nga të gjithë dhe të lehta për tu mësuar dhe përdorur.

Shumëllojshmeri e mënyrave të depozitimit dhe tërheqjes së parave në MELbet

MELbet

Mënyrat e pagesës në MELbet jane të ofruara në opsionë te shumëllojshme ku mund të përmendim Skrill, ecoPayz, Perfect Money, dhe Bitcoin. Kompania ofron mundësine e kryerjes së transaksionebve me monedha dixhitale ku mund të përdorni monedhat e njohura dixhitale për më shume mund të vizioni faqen e kompanisë dhe të merni infromacion më të detajuar. Për kryerjen e depozitave ju nuk do të tarifoheni më tepër nga kompania. Depozita minimale është 122 ALL.

Për të depozituar në MELbet llogaria juaj nuk duhet të jetë e verifikuar më pas shkoni tek butoni llogaria ime dhe do te shfaqet të dhënat e llogarise suaj dhe aty mund te gjeni opsionin për të depozituar ose kur ju logeheni në MELbet mund të klikoni butonin "$" me ngjyrë të verdhe zgjidhni mënyrën e pagesës në MELbet, vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe në balancën tuaj do të shfaqet shuma që ju depozituat. Informacioni qe ju jepni duhet të jete i besueshem dhe mbetet konfidencial midis jush dhe kompanisë. Kjo gjë duhet të bëhet për të mos pasur vonesat kur depozitoni paratë tuaja.

Tërheqja e parave nga llogaria në MELbet është e thjesht dhe pothuajse të njejtat hapa që procedohet për të depozituar por në këtë rast ju nuk shkoni tek opsioni i depozitimit por tek opsoni i terheqjes së parave i cili ndodhet ngjitur me opsionin e depozitimit. Pasi gjeni dhe shtypni opsionin e tërheqjes së parave dhe vendosni të kryeni transaksionin në mënyrën që ju pëlqeni dhe shumën qe do të tërhiqni, konfirmoni tërheqjen dhe prisni sa të konfirmohet nga kompania.

Bonuse nga më te ndryshmet që MELbet ofron

MELbet

Ashtu si kompanitë e tjera të basteve që operojnë online ofrojnë bonuse nga më të ndryshmet për lojtarët, MELbet gjithashtu vjen me bonuse të mirëseardhjes që mund të përfitohen nga lojtarë të rinj.

Me bonusin e parë të depozitës në MELbet, lojtarët mund të përfitojnë një bonus 100% deri në 10,000 ALL. Ju përfitoni dyfishin e shumës që depozitoni.

Që shuma e bonusit të bëhet e tërheqshme ju duhet të vendosini bast pesë herë këtë shumë dhe secili bast duhet të ketë një koeficient të paktën 1.4. Bonusi do të skadojë pas 30 ditësh nga regjistrimi, kështu që përdorni bonusin dhe të gjitha fitimet që vijnë nga bonusi duhet ti kryeni Brenda 30 ditësh.

Kompania ofron bonus të mirëseardhje dhe gjithashtu mënyra të ndryshme për të kënaqur lojtarët të cilat mund ti shikoni lehtësisht në faqen e kompanisë MELbet për të qenë më shume të informuar sepse nuk jane gjithmonë të njëjtat. Kompania MELbet ka në epiqendren e saj lojtarët besnikë duke ju ofruar bonuse nga më të ndryshmet. MELbet gjithashtu ofron programin e lojtarëve VIP, sa më shume baste të vendosni aq më shpejt mund të bëheni një lojtar VIP i kësaj kompanië. Kushti i vetëm për të përfituar këto gjera është te jeni mbi moshën 18 vjec dhe te jeni dakort me kushtet e kompanise MELbet.

Si të vendosim bast në MELbet

Mundësitë që MELbet ofron për të vendosur baste janë të shumta ka një gamë të gjërë të mënyrave dhe opsioneve të vendosjes së basteve. Të gjitha sportet kryesore, duke përfshirë futbollin, tenisin, unionin e ragbit, kriket, boks, golf dhe futbollin amerikan gjenden në platformën e MELbet për të vendosur bast dhe ofrohet vendosja e bastit.

MELbet ofron opsione nga më të ndryshmet për lojtarët e saj por opsinet që lojtarët vendosin bastët janë të shumta, keto opsione jane per kategorine e vendosjes se basteve ne futboll në do të rendisim më te populluarat prej tyre:

Të gjitha këto opsione të basteve kanë koeficentat përkatës të cilat kuotohen nga kompania MELbet. Koeficentët janë të ndryshëm për opsione të ndryshme.

Mjafton të vendosni në betslip ndeshjte të shoqeruara me opsionët qe dëshironi te vendosni bast dhe mund të kryeni procesin e vendosjes së basteve në MELbet, gjithcka ëhstë shume e thjeshtë per si procedure. Te gjitha bastedh ofrohen më koeficentë të lartë. Një risi tjetër është opsioni MELbet cash out (tërheqja e parave pa mbaruar loja ). Në varësi të rezultatit dhe opsionit që ju keni vendosur kompania ofron një shumë të caktuar për të pagua klientin.

Sportet që kompania MELbet ofron

MELbet është një kompani e cila ofron më shumë se 35 sporteve të llojeve të ndryshme nga vende të ndryshme anembanë globit, dhe ju keni të gjithë lirinë të vendosni bast për këto sporte sa më shumë që dëshironi. Ju gjithashtu mund të zgjidhni midis ligave dhe garave të vogla dhe të mëdha sportive.

Sic e përmendëm dhe më lart MELbet mban një numër të madh të ngjarjeve sportive për të vendosur baste. Ajo që është edhe më e mahnitshme është se ajo ka shumë tregje sportive gjithashtu. Disa nga ato më të njohurat janë futbolli amerikan, basketboll, volejboll, tenis, pingpong, hokej mbi akull, bilardo dhe shumë më tepër!

Nëse jeni adhurues i kriketit, me siguri MELbet do të jetë zgjedhja juaj e parë. Kompania MELbet është e specializuar ne ofrimin e opsioneve të vendosjes së basteve në kriket. Ajo gjithashtu përmban lojëra kriket me karakteristika unike, mbresëlënëse.

Në faqen zyrtare të MELbet, eSports ka seksionin e vet. Kjo sepse konsiderohet si një nga ngjarjet kryesore të basteve në platformë. Ashtu si sektori i sporteve, edhe seksioni eSports ka ngjarjet e saj që transmetohen drejtpërdrejt dhe ju keni mundësinë të shikon ngjarje të drejtpërdrejta që po ndodhin aktualisht. Seksioni eSports gjithashtu përmban Transmetime të drejtpërdrejta dhe shfaq opsionet për të vendosur bast. Te gjitha eventet që lojtarët Shqiptarë pëlqejnë të vendosin bast gjenden në MELbet.

Bastet live dhe transmetimi i drejtpërdrejtë I eventeve sportive e bëjnë kompaninë MELbet unike

Bastet live në MELbet janë argëtuese pasi në majë të gishtave tuaj ka shumë opsione që ju mund të vendosni baste live. Seksioni i basteve live në MELbet kategorizohet si baste live dhe Multi-LIVE. Opsioni Live është versioni standard i një tipari të basteve live. Opsioni Multi-LIVE, nga ana tjetër, është një tipar unik që ndryshon nga faqet e tjera të basteve. Në faqen Multi-LIVE, ju do të keni mundësinë të krijoni faqen tuaj të basteve live duke shtuar 4 evente sportive në të.

MELbet gjithashtu ofron transmetime të drejtpërdrejta të vazhdueshme të ndeshjeve sportive. Shumë lojtarë e duan funksionin e transmetimit të drejtpërdrejtë të MELbet sepse është i lehtë për t'u përdorur. Thjesht klikoni në butonin portokalli për të hapur dhe shikuar ndeshjen live.

Aplikacioni mobile i MELbet

Me aplikacionin celular të MELbet, ju mund të vendosni bast edhe kur jeni larg kompjuterit tuaj. Aplikacioni celular për pajisjet mobile iOS është i disponueshëm në App Store. Sidoqoftë, versioni Android i aplikacionit nuk mund të shkarkohet drejtpërdrejt nga Play Store. Aplikacioni mund të shkarkohet në formatin apk në faqen e internetit të MELbet.

Aplikacioni për celular i MELbet është shumë i optimizuar mirë për përdorim celular. Është dizajnuar me të vërtetë për lojëra në celular pasi është komod dhe shumë i përshtatshëm për t’u përdorur gjatë lëvizjes. Plus, nuk vonon dhe funksionon shpejt.

A jemi të sigurtë dhe të mbrojtur

Me teknologjinë e sigurisë "Secure Socket Layer" të MELbet, lojtarët garantohen të qëndrojnë të sigurt për informacionin e tyre dhe të sigurt gjatë përdorimit të platformës. Sistemi kripton informacionin e përdoruesit në faqen e internetit, duke siguruar sigurinë e llogarisë bankare të lojtarëve.

Teknologjia e kriptimit SSL të platformës kryesisht mbron transaksionet në internet të lojtarëve me MELbet. Nuk ka nevojë të shqetësohemi për sigurinë e platformës sa herë që luani. Sidoqoftë, nëse akoma dëshironi të siguroni mbrojtjen tuaj, mund të përdorni Bitcoin për të qëndruar anonim për transaksionet tuaja në internet.

Kujdesi ndaj klientit

Kur bëhet fjalë për shërbimet e kujdesit ndaj klientit, do të jeni shumë të kënaqur më shërbimin që MELbet ofron në këtë fushë shërbimet ofrohen në nivel të lartë me një ekip shumë të përgjegjshëm të shërbimit të kujdesit ndaj klientit. Ju mund t'i kontaktoni ata përmes telefonit ose postës elektronike dhe gjithashtu ne chatin live me një kohë përgjigjeje të shpejtë. Për t'i kontaktuar ata, thjesht zgjidh metodën që preferon të fillosh kontaktin.

Informacion i kompanisë
Emri MELbet
Adresa Nikou Pattichi 108, office 201, 3070 Limassol, Cyprus
Themeluar 2012
License Curacao, No. 8048/JAZ2020-060
Numri telefonit +44 2038 077601
E-mail [email protected]
Mënyra Kontaktit Po
Chat live Po - 24/7

Pyetjet më të shpeshta

Shuma minimale që kompania MELbet ofron për të vendosur një bast për një ngjarje të vetme është 0.2 $ (25 ALL).

Patjetër që po. MELbet ndjek rregullat dhe rregulloret e përcaktuara nga ligji për të siguruar sigurinë e të gjithë informacionit të mbledhur nga lojtarët.

MELbet bie ne sy per koeficente mjaft të larta. Ndryshe nga kompanite e tjera , MELbet sigurohet që jo vetëm një ose dy evente sportive të kenë koeficenta të larta. Ajo ofron koeficenta të larta për të gjitha ngjarjet sportive qw ofron.

Shqyrtime të operatorëve të rekomanduar të basteve
MELbet
open
Top