BETWINNER Albania – Kompani që operon online në tregun e basteve

BETWINNER është një nga kompanitë e basteve që operojnë online me rritje më të shpejtë në industrinë e basteve. Kompania ofron një gamë të gjerë të mundësive të vendosjes së basteve, si në eventet sportive para-ndeshjes dhe gjithashtu në eventet sportive që ofrohen.

Shfaq me shume

Gjithashtu kjo kompani ka shumë lojëra kazino për të zgjedhur, duke filluar nga lojëra elektronike deri në lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Përveç kësaj, BETWINNER u ofron klientëve të saj veçori të ndryshme për vendosjen e basteve. Ka mënyra të ndryshme pagese të pranuara për depozitat dhe tërheqjet. Gjithashtu, BETWINNER Shqipëria ka aplikacione mobile që mundëson vendosjen e përmes pajisjeve mobile.

Shfaq me pak
Bonusi mirëseardhjes: 100 €

  • Transmetim i drejtëpërdrejtë
  • Aplikacion mobile
  • Opsioni cash-out
License

  • Mënyrat e pagesës:
*Zbatohen T&C! 18+;
Bonus: 4.5
Terheqje: 4.6
Depozitat: 4.6
Monedhat: 4.5
Programi kompjuterik: 4.5
Përdorshmëria: 4.5

Procesi i thjeshtë i regjistrimit në BETWINNER

Ndryshe nga faqet e tjera të basteve në internet, procesi i regjistrimit në BETWINNER është I thjeshtë, për më tepër ofrohet dhe në gjuhën shqipe. Faqja nuk kërkon shumë informacion - vetëm disa detaje të nevojshme dhe jeni gati për te vendosur bastet tuaja. Ndiqni hapat më poshtë për të krijuar një llogari në BETWINNER me sukses.

Edhe pse BETWINNER nuk ju detyron të verifikoni llogarinë tuaj paraprakisht, përfundimisht do t'ju duhet ta bëni këtë. Verifikimi i llogarisë tuaj BETWINNER do të thotë të vërtetoni informacionin në llogarinë tuaj.

Për të konfirmuar të gjitha detajet tuaja, do të duhet të paraqisni një ID të vlefshme, Pasaportë ose Patentë Shofer. Gjithashtu, duhet të skanoni ose të figuroni pjesën e përparme të kartës suaj të kreditit që tregon katër shifrat e para dhe të fundit të numrit të rekordit të kartës suaj, dhe një vërtetim të adresës siç është fatura e shërbimeve, karta e kreditit ose deklarata bankare. Sigurohuni që dokumentet tuaja janë legjitime dhe jo të kenë kaluar afatin e skadencës.

Formulari i regjistrimit BETWINNER

Linqet alternative BETWINNER

BETWINNER- Faqja web e kësaj kompanie është lehtësisht e aksesushem në vdo vend të botës në internet, por për shkak të ligjit të miratuar nga shteti Shqiptar për ndalimin e lojrave të fatit faqja e saj në internet në Shqipëri mund dhe të mos hapet dhe ju fare lehtë mund të përdorni Lidhjet alternative te BETWINNER ose të përdorni një Program VPN që të keni të mundur te hapni faqen e BETWINNER. Gjithska është e drejtë dhe jo ilegale.

Nëse kërkoni BETWINNER Albania dhe të klikoni ne linkun zyrtar nuk do të hapet faqja pëe shkak se adresa është e bllokuar nga Republika e Shqipërisë nga ministria përkatëse nga ligji i miratuar për mbylljen e basteve. Metodat më lart janë të lehta në përdorim.

Thjeshtësia në depozitim dhe tërheqje të parave në BETWINNER

BETWINNER

Mënyrat e pagesës në BETWINNER mund të kryhen në metoda të ndryshme ju mund të shikoni të gjitha metodat në faqen e BETWINNER gjithashtu risi është mënyra e pagese me monedha dixhitale ku mund të përmendim Bitcoin. Kompania nuk ju ngarkon asnjë tarifë shtesë për depozitat. Depozita minimale është 1 EUR.

Për të depozituar në BETWINNER është shumë e thjeshtë ju mund të depozitoni dhe më pas të bëni verifikimin e llogarisë tuaj. Klikoni tek butoni depozito i cili nodhet në pjesën e sipërme të faqes web dhe aty mund të kryeni depozitën tuaj, vendosni shumën që dëshironi të depozitoni plotësoni të dhënat që kerkohen mbi procesin e depozitimit dhe në balancën tuaj do të shfaqet shuma që ju depozituat.

Mënyra e tërheqjes në BETWINNER është e lehtë dhe pothajse e njejtë me procesion e depozitimit të parave dhe pothuajse të njejtat hapa që procedohet për të depozituar por në këtë rast ju nuk shkoni tek opsioni i depozitimit por tek opsoni i terheqjes së parave i cili ndodhet ngjitur me opsionin e depozitimit (opsini “llogaria ime”) hapim menunë llogaria ime dhe më pas shkoni tek opsioni i tërheqjeve. Pasi zgjidhni opsionin tërhiq parate dhe plotësoni gjithcka që ju kërkohet nga kompania për te kryer transaksionin si mënyra e tërheqjes dhe shumën duhet të prisni nje periudhe te shkurtër për konfirmimin e transaksionit.

Bonuset në BETWINNER – Bonusi i depozitës së parë

BETWINNER

Ashtu si çdo kompani bastesh që operon në fushën e basteve sportive, BETWINNER gjithashtu ka një bonus të mirëseardhjes për t'u ofruar lojtarëve. Me këtë bonus mirëseardhje BETWINNER, ju keni mundësinë të fitoni deri në shumën 100% të bonusit deri në 10.000 ALL. Gjithcka çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni me kodin e bonusit, dhe ju mund të merrni shumën e bonusit pasi të bëni depozitimin tuaj të parë. Këtu janë disa nga termat dhe kushtet më të rëndësishme për t'u mbajtur në mend përsa I përket bonusit që kompania ofron:

Bonusi i mirëseardhjes ofrohet për të gjithë lojtarët e rinj kompania gjithashtu ofron oferta nga më te ndryshmet nga me tërheqëset dhe shumë argetuese per lojtarët. Kompania BETWINNER lojtaret besnike i shpërblen në menyra të ndryshme pra me pak fjale jua kthen me të njëjtën monedhe nga bonuset nga me të ndryshmet dhe oferta të shumta. Kompania ofron program për lojtarët VIP. Statusi VIP arrihet në baze të basteve që ju vendosni.

Mosha mbi 18 vjec është kushti i vetëm që ju te bëheni pjesë e BETWINNER.

Vendosja dhe llojet e basteve që BETWINNER ofron

Mundësitë që ofron BETWINNER për të vendosur baste online janë nga më të ndryshmet dhe të shumta ka një gamë të gjërë të mënyrave dhe opsioneve të vendosjes së basteve. Të gjitha sportet kryesore, duke përfshirë futbollin, tenisin, ragbit, kriket, boks, formula 1, golf dhe futbollin amerikan gjenden në platformën e BETWINNER për të vendosur bast dhe ofrohet vendosja e bastit.

Kompania BETWINNER ofron opsione nga më të ndryshmet për lojtarët e saj por opsinet që lojtarët vendosin bastët janë të shumta, në do të rendisim më kryesoret prej tyre:

Të gjitha këto opsione të basteve kanë koeficentat përkatës të cilat kuotohen nga kompania BETWINNER. Koeficentët janë të ndryshëm për opsione të ndryshme.

Zgjidhni cfarë dëshironi të vendosni bast dhe vendoseni në betslip dhe kryeni procedureën e vendosjes së bastit që ju dëshironi. Bastet mund ti vendosni si baste teke, baste me sistem dhe baste akumuluese.

Ekziston opsioni i Cash Out ne BETWINNER që ju lejon të tërhiqni të gjitha fitimet që keni fituar edhe në mes të lojës. Kjo ju lejon të tërhiqni fitimet tuaja me herët se eventi sportiv të mbarojë.

Sportet që BETWINNER ofron

Gjëja më e mirë për këtë platformë është shumëllojshmëria e saj dhe numri i eventeve sportive që ofron për të vendosur bast klientët e saj. Për një kompani të re si BETWINNER, 1.000 ngjarje sportive në ditë janë shumë premtuese që kjo kompani do të rritet. Më poshtë janë eventet sportive në dispozicion për të luajtur.

Futboll, Tenis, Volejboll, Basketboll, Hockey, Boks, Futboll Amerikan, Golf, Kriket, Ping Pong, Bilardo, Formula 1 etj. Këto janë vetëm disa nga eventet më kryesore për të zgjedhur. Ju mund të vizitoni faqen e internetit për të shikuar listën e plotë.

BETWINNER gjithashtu ofron mundësi të vendosjes së basteve në esports. Sportet virtuale ofrohen dhe zhvillohen drejtëpërdrejte dhe ju mun të vendosni baste të shpejta për to. Sportet virtuale janë një risi e kësaj kompanie dhe shumë argëtuese për klientët me adrenalinë të lartë.

Sportet kerkohen lehtësisht kompania ofron tabain kerko ku ju kërkoni për ekipn e caktuar kampionatin eventin në opsinon kerko. Gjithashtu BETWINNER ka opsionë të ndryshme dhe sumë të larmishme të basteve LIVE të gjitha eventet që lojtarët shqiptare janë të fokusuar gjenden në BETWINNER gjithashtu dhe opsionet Kampionati shqiptar i futbollit gjendet ne BETWINNER.

Bastet live ne BETWINNER – Koeficente të lartë

BETWINNER ofron baste sportive live në të cilat mund të vini bast në eventet që po zhvillohen drejtëpërdrejtë. Kjo ju lejon të vendosni bast në kohën reale të zhvillimit të eventin kurdo që ju dëshironi në mënyrë që të mund të mbështesni ekipet tuaja të preferuara ndërsa luajnë.

Me BETWINNER është e mundur të vendosësh baste të drejtpërdrejta dhe të shijosh një gamë të gjerë opsionesh bastesh për ndeshje specifike sportive. BETWINNER është mjaft i njohur për koeficentet shumë tërheqëse në industrinë e basteve sportive.

BETWINNER e di se sa klientët duan të shikojnë event ndërsa zhvillohen live dhe të vendosin bast në të njëjtën kohe, për këtë arsye ata ofrojnë një veçori të transmetimit të drejtpërdrejtë. Në këtë mënyrë, ju mund ta shikoni ndeshjen ndërsa po ndodh, plus që mund të vini bast.

Multi-live është një tjetër risi inovative që e bën unike kompaninë BETWINNER. Me këtë risi mund të vendosni shumë evente sportive bast që po zhvillohen live në një biletë në të njëjtën kohë. Kjo ju kursen shumë kohë dhe energji sesa të vendosni bast për secilën ngjarje që po zhvillohet live një nga një.

Aplikacioni mobile i BETWINNER

BETWINNER ka një aplikacion celular që ju lejon të luani në pajisjet tuaja mobile Android ose iOS. Për të shkarkuar aplikacionin celular, vizitoni faqen e internetit të BETWINNER duke përdorur pajisjen tuaj celular. Nga atje, mund të merrni aplikacionin celular Kompania ofron iOS BETWINNER dhe aplikacionin Android BETWINNER për pajisjen tuaj celular. Aplikacioni celular shumë i optimizuar për përdorim në celular.

Mbrojtja dhe siguria e lojtarit në betëiner

BETWINNER është plotësisht e licensuar në Curaçao. Kjo është ajo që na bën të besojmë se BETWINNER nuk është një mashtrim. Ata nuk do të kishin licencën nëse do të ishin një mashtrin. Curacao zbaton në mënyrë rigoroze ligjet e lojërave të fatit dhe do të kishte mbyllur betëiner nëse do të ishin duke përdorur një mashtrim. Faqja ka teknologjinë më të azhurnuar ndër më të mirat në ditët e sotme. Kompania përdor teknologjinë e kriptimit për të siguruar se informacionin personal i lojtarëve është i mbrojtur.

Shërbimi i klientit

Nëse keni ndonjë shqetësim ose pyetje, ka disa mënyra që të lidheni me shërbimin ndaj klientit. Ka disa adresa emaili tek të cilat mund të dërgoni kërkesat tuaja në varësi të shqetësimit tuaj: Email, Telefon dhe chat me operatorët live.

Për të marë përgjigje sa më të shpejtë ju mund të përdorni chat-in live I cili ofrohet 24/7 për të biseduar me një operator të mbështetjes së klientit. Për t'i kontaktuar ata, thjesht zgjidh metodën që preferon të fillosh kontaktin.

Informacion i kompanisë
Emri BETWINNER
Adresa Poseidons, 1 Flat/Office 201, Aglantzia, 2101, Nicosie, Chypre
Themeluar 2016
License Curacao - 8048/JAZ
Numri telefonit +44 203 455 62 22
E-mail [email protected]
Mënyra Kontaktit Po
Chat live Po

Pyetjet më të shpeshta

BETWINNER ka një licencë të Curacao, por ata e kanë provuar veten si një kompani e basteve që operon online e besueshme dhe legale. Mbi të gjitha, ata kanë hyrë pothuajse në të gjithe tregun global duke ofruar shërbimet e tyre.

Shuma minimale që kompania BETWINNER ka vendosur që lojtarët të depozitojnë është 100ALL.

Mjafton të jeni mbi 18 vjec dhe të këni dëshirë të beheni pjese e BETWINNER.

Shqyrtime të operatorëve të rekomanduar të basteve
BETWINNER
open
Top