Bet365 Albania

Zona mbulimit e parashikimit, baste nga celulari, lojë me top dhe streaming live

Është e vërtetë që shanset e garave në ligat kryesore të futbollit janë fantastike. E njëjta gjë vihet në zbatim edhe për sported e tjera, me fare pak ndryshim. Për sa kohë ka të bëjë me zonën e mbulimit në merkato të ndryshme, ne vëmë bast që ju mund të gjeni gjithçka, që nga skitë me lëvizje të shpejtë deri në ato alpine.

Paneli i tyre për parashikimet në internet, kombinuar me shërbimin ekzemplar të live streaming, është më i miri aktualisht në industry, një eksperiencë fantastike për parashikimet e lojërave me top. Vini re se nuk ka një opsion për ta parë live streaming me ekran të plotë- e vetmja zgjidhje mbetet të ulni rezolucionin e monitorit për të pasur një dritare më të madhe për stream-in.

Mund të përdorni celularin tuaj për detajet e llogarisë tuaj aktuale. Bet365 ofron të njëjtën gamë madhore merkatosh dhe eventesh, përfshirë këtu shërbimin e tyre fantastic të lojës live dhe ti mund të shfletosh dhe shikosh çmimet pa qënë nevoja të kyçeni. Ky shërbim mund të përdoret edhe në plataformat për iPhone, iPad dhe Andriod.

Ata punojnë me një sistem kuletë të thjeshtë, që do të thotë ke të njëjtin emër përdoruesi, fjalëkalimi dhe metodë pagese për të vënë bast në gara, kazino, lojëra, poker dhe dhoma bingos me një vlerë minimale.

Bet365 Alternative

bet365.com = bet365 Albania = bet365 shqip = bet 355 al = 365bet = bet356 = allsport365 = 365sport365 = sportgiochi365 = bet 365 = 121-365sb = bet356 = 788 sb = Bet365 bonus = b et365 = alsport365 = 188-sb = bet-mart = 365 808 com = 365sb = game 365

Multi baste në të njëjtin event

Një tjetër shtojcë është multi basti. Siç dihet, nuk mund të krijosh një multi bast për të njëjtën garë në pjesën më të madhe të bastexhinjve, por këtu gjejmë këtë avantazh. Për shembull, mund të vendosim që Arsenali fiton dhe në të njëjtën ndeshje shtojmë se takimi përfundon +2.5 gola, apo ndonjë parashikim tjetër. E njëjta gjë ndodh edhe për golashënuesit etj.

Karakteristika e nxjerrjes së pagesës

Karakteristika “Cash Out” (nxjerrja e pagesës) ju jep më shumë kontroll mbi bastet e juaja dhe ju lejon të tërhiqni shumën e luajtur përpara se evenimenti të mbarojë. Zakonisht, kur bëni një parashikim duhet të uleni dhe të prisni që ndeshja të mbarojë. Tani keni butonin “cashout” (nxirrni pagesën), tani keni mundësinë të monitoroni bastet e juaja dhe të tërhiqni shumën e luajtur në një pikë të ngjarjes.

Shuma e ofruar do të varet nga performance e rezultatit në fjalë dhe mund të jetë me një vlerë më të madhe apo më të vogël nga shuma e luajtur. Kjo ju lejon që të përfitoni nëse parashikimi juaj është duke u realizuar, apo të zvogëloni ndonjë humbje të mundshme, nëse mendoni se rezultati përfundimtar nuk do të jetë në avantazhin tuaj.

Duke klikuar në ikonën pranë butonit “Cash Out”, mund të rregulloni parametrat e nxjerrjes së parave, e cila të lejon të rregulloni shumën që do të doni të tërhiqni pjesërisht. Të ardhurat e kthyera mbrapsht shfaqen në butonin “Cash Out”, ku ti mund të zgjedhësh shumën që do të doni të merrni mbrapsht nga ky bast dhe të klikoni për të konfirmuar zgjedhjen tuaj.

Faqosja e faqes së internetit

Punë realisht profesionale. Faqosja është fantastike dhe e thjeshtë njëkohësisht, me një sistem kulete që bën çdo gjë më të lehtë.

Avantazhet e Bet 365

  • Pagesa ultra të shpejta
  • Live streaming
  • Panelë kontrolli mahnitës për bastet live
  • Baste celulari
  • Karakteristika e tërheqjes së parave mbrapsht
Markë Bonus Rezultat Bast
Bet 365
Deri në € 25
4.7 / 5
Luaj tani!
*Depozita minë € 5 dhe 1x kërkesa e vendosjes së bastit për lirimin e Kredive të Bastit. Përjashtimet minimale, bastin dhe përjashtimet e metodës së pagesës vlejnë. Kthimet përjashtojnë shumën e Kredive për Kredi. Vlejnë afatet kohore dhe T & Cs.

Ju faleminderit që lexuat recensionin për bet365, shpresojmë t’ju kemi ndihmuar sa më shumë.

Alban Pernaska | 29.10.2018